Najnowsze artykuły

Fundacja "Opoka" Zespół

Fundacja "Opoka" ma trzy oddziały. W Gliwicach pracuje większość redaktorów i administrator, w Tarnowie znajduje się księgowość i kadry, w Warszawie  mieści się siedziba  główna. Pracownicy i współpracownicy Fundacji to:

Fundacja "Opoka" Statut Fundacji Opoka
Fundacja "Opoka" Wolny czas

Jest 15:00. Zrobiłam już dziś wszystko co musiałam. Wróciłam do domu po zajęciach, zrobiłam zakupy, wstawiłam pranie. Jakoś mi dziwnie. Krzątam się po domu, trochę sprzątam. Odpisałam na zaległe maile, weszłam na FB, ale dziś nikt nic ciekawego nie wrzucił. Włączam film, akcja nawet mnie nas chwilę wciągnęła, ale to wciąż nie jest to, co chciałabym dziś robić. Niby niczego mi nie brakuje, a jednak czuję jakąś pustkę. Zadzwoniłam do przyjaciółki, pogadałyśmy parę minut. To też nie dało mi spokoju.

Fundacja "Opoka" Przerażenie

Mam już dość! Wysłałam już chyba tysięczne CV. Ja chyba nigdy po wychowawczym nie wrócę do pracy! Jeszcze po Marysi cokolwiek pamiętałam, ale wróciłam tylko na chwilę. Teraz, po Filipku, już nie dam sobie rady. Kto przyjmie do pracy matkę dwójki małych dzieci?  Kto mi przypomni to wszystko, co kiedyś umiałam? Jak ja sobie poradzę? Nikt we mnie przecież nie uwierzy. Pewnie znowu usłyszę: „Przykro mi, ale nie jest Pani odpowiednią kandydatką na to stanowisko”. A nawet jeśli… jak ja to zorganizuję? Ogarnąć mieszkanie, dzieci, zakupy, prasowanie i do tego jeszcze etat. Jak się teraz jeździ po Warszawie?

Fundacja "Opoka" Korpo

Dobrze, że nie przedłużyli mi tej umowy. Nie chciałem tam pracować. Nie mam ochoty przychodzić codziennie do pracy w garniaku, chodzić jak w zegarku, i w dodatku nie mieć wpływu na projekt, w który jestem zaangażowany. Chciałbym mieć więcej luzu. Móc czasem popracować z domu. Być odpowiedzialny za projekt od A do Z. Mieć wpływ na jego kształt. Chciałbym spróbować czegoś nowego.

Fundacja "Opoka" Logotyp Opoki

Poniżej znajduje się specyfikacja logo Opoki wraz z instrukcją użytkowania przy patronatach medialnych.

Test Kongres dedykowany życiu

I Europejski Kongres Pro-Life – jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tej jesieni odbyło się w dniach od 14 do 17  listopada w Krakowie. Przyjechali  na niego przedstawiciele 28 krajów zaangażowanych w inicjatywę Jeden z nas.

Test Marsz - kto przeciw komu?

11 listopada to już nie tylko flaga biało-czerwona, to również ogień i dym. Kto tutaj jest przeciwko komu? Skąd ten dym? – te pytania pojawiają się dzisiaj w głowach tych, którym faktycznie zależy na Polsce.

1 | 2 | 3 | 4 | 5  >>  >|

Partnerzy naukowi:

WSB-NLU
Centrum JP2

Partner fundacji:

Bank PEKAO SA


Patroni:

PC World Komputer Przewodnik Katolicki

Wsparcie modlitewne:

Karmelitanki Bose


© Fundacja "Opoka" 1997-2017