Lista artykułów autora: Fundacja "Opoka"

Fundacja "Opoka" - Kontakt Adresy, telefony, kontakty
Fundacja "Opoka" posiada oddziały w różnych miastach, dlatego prosimy o kontakt bezpośrednio z określonym działem. Prowadzimy także szereg projektów wspólne z partnerami, podajemy poniżej kontakt do nich.
Fundacja "Opoka" - Kontakt Zespół
Fundacja "Opoka" ma trzy oddziały. W Gliwicach pracuje większość redaktorów i administrator, w Tarnowie znajduje się księgowość i kadry, w Warszawie  mieści się siedziba  główna. Pracownicy i współpracownicy Fundacji to:
Fundacja "Opoka" - Kontakt Wolny czas
Jest 15:00. Zrobiłam już dziś wszystko co musiałam. Wróciłam do domu po zajęciach, zrobiłam zakupy, wstawiłam pranie. Jakoś mi dziwnie. Krzątam się po domu, trochę sprzątam. Odpisałam na zaległe maile, weszłam na FB, ale dziś nikt nic ciekawego nie wrzucił. Włączam film, akcja nawet mnie nas chwilę wciągnęła, ale to wciąż nie jest to, co chciałabym dziś robić. Niby niczego mi nie brakuje, a jednak czuję jakąś pustkę. Zadzwoniłam do przyjaciółki, pogadałyśmy parę minut. To też nie dało mi spokoju.
Fundacja "Opoka" - Kontakt Przerażenie
Mam już dość! Wysłałam już chyba tysięczne CV. Ja chyba nigdy po wychowawczym nie wrócę do pracy! Jeszcze po Marysi cokolwiek pamiętałam, ale wróciłam tylko na chwilę. Teraz, po Filipku, już nie dam sobie rady. Kto przyjmie do pracy matkę dwójki małych dzieci?  Kto mi przypomni to wszystko, co kiedyś umiałam? Jak ja sobie poradzę? Nikt we mnie przecież nie uwierzy. Pewnie znowu usłyszę: „Przykro mi, ale nie jest Pani odpowiednią kandydatką na to stanowisko”. A nawet jeśli… jak ja to zorganizuję? Ogarnąć mieszkanie, dzieci, zakupy, prasowanie i do tego jeszcze etat. Jak się teraz jeździ po Warszawie?
Fundacja "Opoka" - Kontakt Korpo
Dobrze, że nie przedłużyli mi tej umowy. Nie chciałem tam pracować. Nie mam ochoty przychodzić codziennie do pracy w garniaku, chodzić jak w zegarku, i w dodatku nie mieć wpływu na projekt, w który jestem zaangażowany. Chciałbym mieć więcej luzu. Móc czasem popracować z domu. Być odpowiedzialny za projekt od A do Z. Mieć wpływ na jego kształt. Chciałbym spróbować czegoś nowego.
Fundacja "Opoka" - Kontakt Logotyp Opoki
Poniżej znajduje się specyfikacja logo Opoki wraz z instrukcją użytkowania przy patronatach medialnych.
Fundacja "Opoka" - Kontakt Ustawienia Cookies w przeglądarce
Ustawianie obsługi Cookies w różnych przeglądarkach internetowych:
1 | 2 | 3  >>  

Partnerzy naukowi:

WSB-NLU
Centrum JP2

Partner fundacji:

Bank PEKAO SA


Patroni:

PC World Komputer Przewodnik Katolicki

Wsparcie modlitewne:

Karmelitanki Bose


© Fundacja "Opoka" 1997-2017