Praca w Opoce

Krzysztof Piądłowski | Fundacja "Opoka" - Kontakt | 2008-03-12

W poniższym dziale znajdą Państwo informacje nt możliwości zatrudnienia w Fundacji "Opoka" - o ile aktualnie poszukujemy pracowników.

Fundacja "Opoka" poszukuje pracowników na stanowiska:

Fundacja „Opoka”
Konferencji Episkopatu Polski
prowadząca portal Opoka.org.pl
zatrudni

SPECJALISTĘ DS. FUNDRAISINGU

Zakres obowiązków:
1.      Pozyskiwanie funduszy na cele statutowe Fundacji.
2.      Utrzymywanie relacji z darczyńcami.

Wymagania:
1.      Komunikatywność.
2.      Dobra organizacja pracy.
3.      Dyspozycyjność.
4.      Kreatywność.

Oferujemy umowę o pracę. Miejsce pracy: Warszawa.

Aby uzyskać szczegółowe informacje nt. oferty, należy skontaktować się z Biurem Fundacji pisząc na rekrutacja@opoka.org.pl Pod ten adres mailowy należy także wysłać CV oraz list motywacyjny, wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).”

do góry^

PROGRAMISTA PHP5, MySQL (umowa o dzieło)

Opis stanowiska:

Poszukujemy programisty do rozwoju prowadzonego przez nas projektu systemu zarządzania treścią (CMS). Interesują nas studenci ostatnich lat studiów (4-tego i 5-tego) skłonni pracować na zasadach tzw. telepracy (czyli u siebie w domu). Do zadań nowego pracownika należeć będzie projektowanie, budowa oraz późniejszy rozwój aplikacji, głównie w języku PHP5.

Zapewniamy:

  • możliwość zdobycia wielu doświadczeń zawodowych i rozwój zawodowy,
  • umowę o dzieło do końca trwania studiów z późniejszą możliwością zatrudniania na pełny etat,
  • dobre warunki płacowe,
  • wsparcie merytoryczne.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji w języku PHP5,
  • znajomości zasad programowania zorientowanego obiektowo,
  • znajomości relacyjnych baz danych (MySQL),
  • znajomości (X)HTML, JavaScript, XML, AJAX,
  • znajomości środowisk Linux, Windows,
  • samodzielności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Miejsce pracy: Śląsk

CV i List Motywacyjny prosimy przesłać na adres: rekrutacja [małpa] opoka.org.pl

Do CV i Listu Motywacyjnego prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

do góry^