W ofercie reklamowej Opoki znajdują się różne formy reklamy. Poniżej wyjaśniamy na czym one polegają:

Kampania bannerowa

Kampania bannerowa polega na zamieszczeniu własnej reklamy na stronach naszego serwisu. Dociera się w ten sposób za naszym pośrednictwem do naszych odbiorców.

Większość czytelników Opoki związana jest w jakiś sposób z Kościołem, niemniej jednak nie jest to jakieś wybrane środowisko kościelne, a raczej szerokie spektrum osób zainteresowanych problematyką religijną, chrześcijańską i kościelną.

Zamawiając u nas kampanię reklamową, istnieje możliwość korzystania z systemu ad-serwera, dzięki któremu można na bieżąco śledzić przebieg swojej kampanii.

Link sponsorowany:

W Katalogu adresów internetowych serwisu www.opoka.org.pl pozwala na promocję wybranego adresu internetowego poprzez zamieszczenie go na pierwszej pozycji w spisie poszukiwanych linków z odpowiednim zaznaczeniem. Kliknij i zobacz przykład.

Link wyświetlany jest w powiązaniu ze zdefiniowanymi przez Klienta słowami kluczowymi promowanego adresu internetowego i pojawia się po wybraniu (wpisaniu) przez internautów jednego ze zdefiniowanych wcześniej słów w okienku wyszukiwarki katalogu. Np. jeżeli zdefiniujemy jako jedno ze słów kluczowych serwisu jako „telefonu", to jeżeli internauta poszukując informacji wpisze takie właśnie słowo w okienku wyszukiwarki katalogu, na liście serwisów internetowych zawsze jako pierwszy link pojawi się promowany serwis.

Link sponsorowany na stronie głównej - pod działem Aktualności

Link wyświetlany jest pod bardzo popularnym wśród naszych czytelników działem na stronie głównej.

Podstawą do emisji reklam w portalu Opoka oraz dystrybucji ich na konta mailowe użytkowników jest Regulamin Usług Internetowych Fundacji "Opoka" (pobierz spakowane archiwum ZIP)


Najnowsze artykuły

opoka.org.pl Reklama w Opoce

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą reklamową i partnerską portalu opoka.org.pl, który rocznie odwiedza niemal 4 000 000 Internautów!

Szczegółowy cennik reklamowy znajduje się >>> tutaj (dla katolickich OPP, katolickich podmiotów i wydawnictw oraz firm z branży "sacro" oferujemy wysokie rabaty - nawet 75%!)

Oferujemy również wysokie rabaty "agencyjne".

Kontakt z Biurem Reklamy: reklama@opoka.org.pl

Fundacja "Opoka" Statystyki portalu
Poniżej przedstawiamy statystyki Opoki w Megapanelu PBI/Gemius. Wyniki prezentowane są z ok. trzymiesięcznym opóźnieniem, dlatego aktualny ranking dotyczy września 2011 r.
Fundacja "Opoka" Nieodpowiednie reklamy Google AdSense

Drogi Użytkowniku Portalu,

Zobaczyłeś nieodpowiednią reklamę? Jesteś wzburzony tym jakie treści są reklamowane na katolickim portalu? Możesz to zmienić!

Promocja Promocja usług reklamowych w portalu Opoka
W tym miejscu pojawiają się informacje o aktualnych promocjach na usługi reklamowe w portalu Opoka.
Fundacja "Opoka" Specyfikacja kreacji reklamowych

Poniżej publikujemy najważniejsze informacje na temat przygotowania kreacji reklamowych dla Ad-serwera portalu opoka.org.pl

Fundacja "Opoka" Cennik reklam i ogłoszeń

Przedstawiamy cennik usług reklamowych w portalu Opoka.

Dla katolickich OPP, podmiotów i wydawnictw oraz firm z branży "sacro" oferujemy wysokie rabaty!)

Fundacja "Opoka" Regulamin publikacji reklam

Szanowni Państwo,

ze względu na charakter serwisu Fundacja "Opoka" ogranicza dostęp do swoich usług reklamowych dla niektórych produktów i form reklamy. Poniżej szczegółowe informacje.

Fundacja "Opoka" Formy reklamy

Przedstawiamy formy usług reklamowych w portalu Opoka.

Partnerzy naukowi:

WSB-NLU
Centrum JP2

Partner fundacji:

Bank PEKAO SA


Patroni:

PC World Komputer Przewodnik Katolicki

Wsparcie modlitewne:

Karmelitanki Bose


© Fundacja "Opoka" 1997-2017